Založ si blog

Nejde iba o pána prezidenta Kisku !

Diskusia o daňovom podvode pána prezidenta Andreja Kisku potvrdila politické rozdelenie voličov na Slovensku. Kiskovi voliči interpretovali odhalenie Kiskovho podvodu ako podraz zo strany vládnej koalície a Kiskoví politickí protivníci ako dôkaz jeho morálnej dvojtvárnosti, prípadne jeho reakciu na odhalenie podvodu hodnotili ako dôkaz jeho politického diletantizmu. Podľa môjho názoru podobné triky na financovanie svojej volebnej kampane použili aj viacerí iní politici. Nepovažujem to za Kiskov hlavný „politický prešľap.“ Jeho slabiny v politike odhalila jeho reakcia, ktorá potvrdila, že Andrej Kiska nie je spôsobilý adekvátne reagovať v kritických situáciách. Podľa mňa súvisí to s tým, že za obdobie, čo sa náhodou ocitol v politike, nič sa v podstate nenaučil a je úplne odkázaný na svojich poradcov. Chýba mu aj komunikačný talent, ktorý je u politikov veľmi dôležitý. o čom sme sa presvedčili napr. u Mikuláša Dzurindu alebo teraz o Roberta Fica. Evidentne mu chýba politická skúsenosť, ktorou by mal byť vybavený prezident republiky – a samozrejme širšie spoločensko-politické vzdelanie. Nechcem ho príliš kritizovať, pretože potom by som musel sa kriticky vyjadrovať aj o Kiskových predchodcoch. Nuž, čo…. akí voliči, takí prezidenti!!!

plot americka ambasada, americke velvyslanectvo, plot Hviezdosla

Americké veľvyslanectvo by mohlo ísť do priestorov DPB

20.08.2018 17:05

Od roku 2016 sa konajú diskusie zamerané na odstránenie oplotenia z centra mesta. Presídlenie by tak bolo aj vzhľadom k bezpečnostným opatreniam výhodným riešením.

Ján Lišuch

Vo veku 75 rokov zomrel dlhoročný diplomat Ján Lišuch

20.08.2018 16:48

Ján Lišuch bol aj bývalým štátnym tajomníkom rezortu zahraničných vecí a viacnásobným veľvyslancom.

sergej lavrov

Rusko tvrdí, že západné krajiny blokujú pomoc pre obnovu Sýrie

20.08.2018 16:48

Podľa ruského ministra zahraničia skupina západných krajín manipuluje medzinárodných organizácie, ktoré by mali byť nezávislé.

osýpky

Desaťtisíce Európanov sa tento rok nakazili osýpkami

20.08.2018 16:16

Viac ako polovica ochorení osýpkami bola zaznamenaná tento rok na Ukrajine, približne 23 000 prípadov.

samuel

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1
Celková čítanosť: 1548x
Priemerná čítanosť článkov: 1548x

Autor blogu

Kategórie

Archív