Založ si blog

Nejde iba o pána prezidenta Kisku !

Diskusia o daňovom podvode pána prezidenta Andreja Kisku potvrdila politické rozdelenie voličov na Slovensku. Kiskovi voliči interpretovali odhalenie Kiskovho podvodu ako podraz zo strany vládnej koalície a Kiskoví politickí protivníci ako dôkaz jeho morálnej dvojtvárnosti, prípadne jeho reakciu na odhalenie podvodu hodnotili ako dôkaz jeho politického diletantizmu. Podľa môjho názoru podobné triky na financovanie svojej volebnej kampane použili aj viacerí iní politici. Nepovažujem to za Kiskov hlavný „politický prešľap.“ Jeho slabiny v politike odhalila jeho reakcia, ktorá potvrdila, že Andrej Kiska nie je spôsobilý adekvátne reagovať v kritických situáciách. Podľa mňa súvisí to s tým, že za obdobie, čo sa náhodou ocitol v politike, nič sa v podstate nenaučil a je úplne odkázaný na svojich poradcov. Chýba mu aj komunikačný talent, ktorý je u politikov veľmi dôležitý. o čom sme sa presvedčili napr. u Mikuláša Dzurindu alebo teraz o Roberta Fica. Evidentne mu chýba politická skúsenosť, ktorou by mal byť vybavený prezident republiky – a samozrejme širšie spoločensko-politické vzdelanie. Nechcem ho príliš kritizovať, pretože potom by som musel sa kriticky vyjadrovať aj o Kiskových predchodcoch. Nuž, čo…. akí voliči, takí prezidenti!!!

USA Florida škola streľba útočník súd cruz

Žena v januári upozornila FBI na rastúci arzenál strelca z Floridy, odignorovali ju

24.02.2018 21:15

Žena blízka tínedžerovi, ktorý na floridskej strednej škole zabil 17 ľudí, upozornila začiatkom roka na jeho výbušnú povahu a že sa podľa vlastných slov obávala, že "vojde do školy a jednoducho to tam vystrieľa".

Vasilij Nebenzja

Sýria si na 30 dní vydýchne, BR OSN schválila rezolúciu o prímerí

24.02.2018 20:48, aktualizované: 21:52

Za rezolúciu, ktorej cieľom je umožniť humanitárnu pomoc pre civilistov, hlasovalo všetkých 15 členov Bezpečnostnej rady OSN.

Prostitútka, prostitúcia

21 pracovníkov Červeného kríža si platilo za sexuálne služby

24.02.2018 20:05

Kódex správania MVČK od roku 2006 výslovne zakazuje svojim pracovníkom platenie za sexuálne služby.

počasie, leto, teplo, horúčavy,

Najväčší nárast teplôt hrozí v najbližších desaťročiach Viedni či Prahe

24.02.2018 19:45

Obyvatelia európskych veľkomiest sa podľa vedcov majú pripraviť na častejšie suchá, ničivejšie záplavy a podstatne vyššie teploty počas letných horúčav.

samuel

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1
Celková čítanosť: 1441x
Priemerná čítanosť článkov: 1441x

Autor blogu

Kategórie

Archív